Kołnierze hydroizolacji

Firma TOPWET dostarcza wszystkie swoje produkty ze zintegrowanym kołnierzem hydroizolacji, dzięki temu zapewniona jest 100% niezawodność połączeń hydroizolacji.

  • 100% szczelność hydroizolacji
  • Stop skręcanym kołnierzom
  • Systemowe podłączenie do hydroizolacji

Firma TOPWET jako jedyny producent w RCz oferuje możliwość dostarczenia wpustów, rzygaczy i kominków z dowolnym kołnierzem hydroizolacji. Chodzi w szczególności o mniej znane materiały lub nietypowe rozwiązania. Rysunki są tylko poglądowe.

Wyroby z kołnierzem hydroizolacji dostarczonym przez zamawiającego:

  • Klient dostarcza własne materiały do hydroizolacji, koszty dostarczenia materiału i jego cena nie są zawarte w ceniesprzedaży, pokrywa je zleceniodawca
  • Wymagany wymiar kołnierza 0,5 m x 0,5 m
  • Termin realizacji jest uzależniony od wielkości zamówienia
  • Pobieramy dodatkową opłatę za produkcję kołnierza na zamówienie
  • Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia przesłanej folii i zwrotu na koszt nadawcy

Kołnierze stndardowe

BIT

BIT

Kołnierz z papy asfaltowej SBS. Papa posiada posypkę krzemienną umożliwiającą połączenie do istniejącej hydroizolacji.

PVC

PVC

Folia na bazie mPVC o grubości 1,5 mm. Istnieje możliwość wykonania wpustu na zamówienie z kołnierzem z własnej folii za dodatkową opłatą.

Kołnierze na zamówienie

TPO (FPO)

TPO (FPO)

Termoplastyczna (giętka) polyolefina. Należy dostarczyć materiał o maks. grubości 1,5 mm. Lista materiałów na magazynie www.topwet.pl. Produkujemy z kołnierzami marek: Bauder, Carlisle, Eurotec, Fatra, Firestone, Flagon, Icopal, Sika, Texsa itd.

PE

PE

Polietylen jest folią nie przepuszczającą pary wodnej, którą używa się w szczególności do dachów z lekką konstrukcją jako paroizolacje.

EPDM

EPDM

Folie z syntetycznego kauczuku (folie gumowe, folie kauczukowe) Lista materiałów na magazynie www.topwet.pl. Produkujemy z kołnierzami marek: Carlisle, Firestone, Pirelli, Saargummi

STE

STE

Kołnierz do łączenia hydroizolacji szpachlowej. Klient może dostarczyć własny kołnierz lub skorzystać z oferty na specjalny elastyczny kołnierz z dwustronnie zintegrowaną warstwą do podłączenia hydroizolacji szpachlowych.Oferujemy kompletny asortyment wyrobów do systemowego odwodnienia płaskich dachów, systemy ochronne przeciwko upadnięciu osób TOPSAFE i cały szereg kolejnych akcesoriów.


Obserwuj nas na sieciach społecznościowych

 


Nie znalazłeś, czego szukałeś? 
Może Ci się przydać:

 

Produkty

Informacje techniczne

Warunki handlowe

Katalog

Kontakt

Zasady przetwarzania danych osobowych

Potrzebujesz doradzić?

Prosimy o kontakt